во ,

13 Закони од секојдневието кои важат за сите, без исклучок

Верувале или не, во текот на денот, неделата и месецот, сите имаме неколку заеднички навики и ситуации.

Некои си викаат „Марфи,“ други се тешат со „тоа е,“ а вистината е дека не сте сами и единствени.

13 илустрирани закони од секојдневието во кои сигурно ќе се препознаете:

Што мислиш?

40 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

„Шутни ама немој пресилно“: На овој остров фудбалерите мора да бидат екстремно внимателни

10 Катастрофални резултати кога дизајнерите се брзаат да завршат работа