во ,

13 Славни парови кои би можеле да го освојат генетскиот џекпот доколку станат родители

Реклама

Сите ние сакаме да ги гледаме романтичните врски на нашите омилени филмски и ТВ ликови како процветуваат и секогаш се надеваме дека нивните љубовни приказни ќе завршат со брак и куќа полна со деца. А актерите во нашите омилени серии и филмови се толку добри во своите улоги, што не можеме да се спротивставиме на желбата нивните чувства да продолжат и во реалниот живот.

Бред Пит и Џенифер Анистон

Факундо Арана и Наталија Ореиro

Леонардо ДиКаприо и Кејт Винслет

Крис Нот и Сара Џесика Паркер

Метју Пери и Кортни Кокс

Дејвид Духовни и Џилијан Андерсон

Ричард Гир и Џулија Робертс

Џејсон Присли и Џени Гарт

Том Круз и Никол Кидман

Колин Фирт и Рене Зелвегер

Брус Вилис и Сибил Шеперд

Роберт Патинсон и Кристен Стјуарт


Адам Сендлер и Дру Баримор

Кој познат славен пар мислите дека би имал најубави деца?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се буди на сред ноќ жената и гледа дека нејзиниот маж не е во креветот…

Разговараат две комшики…