во ,

13 Фотографии покажуваат што прават суперхероите во секојдневниот живот

Лукас Насименто е бразилски дизајнер и илустратор со многу талент и креативност, способен да ги прикажува популарните и славни суперхерои во нивната најнепозната, безгрижна и приватна сфера. Toj преку своите стрипови и анимации го покажува секојдневниот живот на овие ликови на супер-смешен начин. Се прашувате што прави Бетмен кога не го спасува светот? Па, ако ве интересира, ќе го најдете одговорот токму тука.

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Фотографии кои докажуваат дека реалноста не ѐ секогаш онака како што изгледа на Инстаграм

13 Убедливо најужасни свадбени фотографии од руски свадби