во , , ,

14 Едноставни, но генијални изуми кои ќе ги посакате дома

Супер Маица, Супер Цена

Чаршаф со ознаки кој дел е за доле, кој за горе, а кој за на страна… Конечно крај на главоболките при местење на постелнината, зарем не?

Некои мали дизајнерски трикови можат да ви го олеснат секојдневието.

Изгледаат едноставно, но кога ќе видите каква работа вршат, ќе ви изгледаат брилијантно:

Специјален додаток за поткревање на капакот со рака, да не мора да фаќате таму каде што се седи

Држач за сладолед


Мапа на градот на капак од шахта

„Побарав примерок од ролетните и ми пратија преслатка мини верзија“

Кабини за уринирање кои ви ги штитат чевлите од прскање кога ќе пуштите вода

Место за чорапи кои си го изгубиле „другарчето“

Ќесички за замрзнување кои со ливче ве предупредуваат кога се при крај

Чаршаф со ознаки кој дел е за доле, кој за горе, а кој за на страна

Бебешки патики што цивкаат, кои имаат копче за да го исклучите цивкањето

Шише со необично дно кое е дизајнирано да го искористите максимумот од течноста

Слушалки со патент за да не се заплеткуваат

Лажичка која мери една четвртина и една половина

Лажичка која мери една четвртина и една половина

По користењето можете да ги насадите моливите и да израсне растение

Отворач за шишиња кој изгледа како папагал

Што мислиш?

8 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Популарен Tиктокер објави видео како се протнал без билет на финалето на „Вембли“

9 Работи поради кои домот ви изгледа неуредно