во , ,

14 Катастрофални „Направи сам“ проекти од луѓе без талент

Кога гледаме видео со „направи сам“ проект, ни изгледа навистина лесно и ние да го изведеме истото.

Но, неретко забораваме дека луѓето кои прават вакви видеа, обично имаат и повеќе искуство, и повеќе потребни алати и материјали.

„Направив полица инспирирана од серијата The Simpsons“.

Реклама

„Кога имав 5 или 6 години, на тато му направив држач за молив“.

„Направи сам“ отвор за мачка на вратата

„Мојот неодамнешен проект“.

„Си направив држач за антиперспирантот“.

„Држач за телефон. Го направив за 15 минути“.

Велосипед

„Мајсторот пробал да направи нешто“.

„Што велите за скалите во нашата градина?“

„Еден пријател ми рече дека постојано го губел далечинскиот управувач, па ова било неговото решение“.

„Дали го имав потребниот алат? Не. Дали изгледа добро? Не. Дали е функционално? Не“.

„Го видов ова на улица…“

„Мојот нов лустер“.

„Држач за сапун во бањата на другар ми“.


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе влезе клиент, не гледај во таванот, туку ќе го погледнеш директно во очи…

Едниот ловџија се фалел со еден патрон отепал десет јаребици…