во ,

14 Луѓе во теретана кои не отишле само за селфиња пред огледалото

Ако решиле да одат во теретана, независно дали носат венчаница или костим од Бетмен, дали се родители со деца или возрасни луѓе над 70 години – тие го прават тоа без да размислуваат на ништо.

Очигледно, справите за вежбање се местото каде луѓето може да бидат свои:

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се спушта НЛО до една викендичка во Тиквешијата…

Што би им посакале на луѓето за Нова Година?