во , ,

14 Познати личности кои ги пресоздале популарните стајлинзи на нивните колеги како вистински професионалци

Меѓу познатите личности, следењето на облеката и стајлингот на нивните колеги за инспирација е вообичаена практика и се случува да ги копираат на идентичен начин дали вистински и само на шала.

Еве листа на оние кои постигнале најдобри резултати.

1. Кевин Харт како Двејн Џонсон

2. Џенифер Лопез како Мадона

3. Ким Кардашијан и Џонатан Чебан како Сони и Шер

4. Кортни Кардашијан како Аријана Гранде

5. Адел како Доли Партон

6. Ким Кардашијан како Селена Квинтанила

7. Парис Хилтон како Мајли Сајрус

8. Нил Патрик Харис и Дејвид Буртка како Мери-Кејт и Ешли Олсон

9. Кендал Џенер како Парис Хилтон

10. Криси Тајген и Џон Леџенд како кралица Елизабета Втора и принцот Филип

11. Бри Ларсон како Бритни Спирс

12. Џејсон Момоа како Елвис Присли

13. Џесика Бил како Џастин Тимберлејк

14. Карли Клос како Мерилин Монро

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30+ Пати кога луѓето абсолутно го освоиле џекпотот со производот кој го купиле во продавница

30 Креативни илустрации кои се во интеракција со секојдневните предмети