во ,

14 Познати личности фотографирани одблизу: Некогаш VS. Денес

Иако ни се чини како вчера да беше кога за првпат го гледавме Брус Вилис како го спасува светот и како Кетрин Зита Џонс се вљубува во Зоро, сепак оттогаш се поминати многу години.

Всушност, поминати се декади, кои се јасно видливи на лицата на славните, но сите гордо си ги „носат“ годините и шармираат на свој начин.

Сара Џесика Паркер – 40 и 56 години

Брус Вилис – 49 и 64 години

Ема Стоун – 19 и 30 години

Ким Катрал – 44 и 62 години

Анџелика Хјустон – 45 и 67 години

Џони Деп – 35 и 58 години

Рајан Гослинг – 26 и 37 години

Мелани Грифит – 35 и 60 години

Дру Баримор – 20 и 44 години

Шарлиз Терон – 22 и 44 години

Емили Блант – 26 и 37 години

Крис Хемсворт – 26 и 35 години

Кетрин Зита Џонс – 35 и 51 година

Кристен Данст – 18 и 37 години

Донатела Версаче – 43 и 64 години

-20% Попуст

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дали можете да ги најдете грешките на оваа фотографија?

Богатството на Маск е еднакво на вкупното богатство на милијардерите Бил Гејтс и Ворен Бафет