во ,

14 Фотографии покажуваат како изгледаат познатите филмски сцени за време на снимањето

Од претворање на човек во волк до добивање на посебни моќи, специјалните ефекти можат во целост да го “носат” филмот – погледнете!

Што мислиш?

8 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Илустрации кои прецизно го сумираат животот со куче

12 Фотографии докажуваат дека мрзливоста се граничи со генијалноста