во , ,

14 Хумористични илустрации на една мајка

Креативна артистка од Аргентина се инспирира од своето секојдневие за да создава илустрации во кои се пронаоѓаат сите мајки.

Наталија Сабрански, која стои зад блогот „Mamá Ilustrada“, ќе ве насмее и разнежни.

Што мислиш?

15 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Емотивен стрип за нераскинливата врска татко-ќерка

21 Забавни илустрации за времето поминато во изолација