во ,

15 Актери кои се негативци на екранот, но навистина мили луѓе во реалниот живот

Повеќето актери можат да играат различни ликови на екранот, но има некои специфични актери кои дефинитивно се прилагодени да влезат во улогата на негативец. Денес ја направивме нашата колекција врз основа на овие многу популарни уметници.


Покрај негативните улоги, Џош Бролин избира и забавни улоги. Вака со семејството ја прославува Ноќта на вештерките.

Мадс Микелсен сака мачки

Стелан Скарсгард

Во реалноста, Дејв Батиста штотуку се запозна со Џош Бролин


Иан МекДермид изгледа многу згодно надвор од екранот

Дејвид Бредли навистина не е злобен како во „Игра на тронови“ и во „Хари Потер“, иако тотално ни е јасно зошто му даваат такви ликови

Во реалниот живот, Иван Реон е конзерватор

Гери Олдман е мил сопруг и татко.

Надвор од центарот на вниманието, Мајкл Шенон има визија за примерен семеен човек.

Рон Перлман сака животни.

Хавиер Бардем ги сака својата сестра и брат.

Во реалноста, ликот на Ентони Стар не е злобен

Во реалноста, Џанкарло Еспосито изгледа многу посреќен

По 17 години, Алфред Молина повторно се сретнал со Спајдермен, но прво го помилувал своето куче.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

23 среќници кои нашле вистинско богатство на буниште

18 Деца кои секојдневно го тестираат трпението на своите родители