во ,

15 Познати династии во кои грандиозниот изглед се наследува


Генетиката е егзактна наука, но понекогаш може да не изненади. Во некои семејства, генерација по генерација, се раѓаат луѓе кои надворешно многу си личат.

Џон Војт, Анџелина Џоли и Шајло Нувел Џоли-Пит

Деби Рејнолдс, Кери Фишер и Били Лорд

Елвис Присли, Лиза Мари Присли и Рајли Киу

Доналд Сатерленд, Кифер Сатерленд и Сара Сатерленд


Типи Хедрен, Мелани Грифит и Дакота Џонсон

Френсис Форд Копола, Софија Копола и Роми Марс

Вупи Голдберг, Алекс Мартин и Јержи Дин

Кирк Даглас, Мајкл Даглас и Камерон Даглас

Џери Стилер, Бен Стилер и Ела Оливија Стилер

Ванеса Редгрејв, Џоли Ричардсон и Дејзи Беван

Клинт Иствуд, Кајл Иствуд и Грејлан Спенсер Иствуд

Голди Хоун, Кејт Хадсон и Рајдер Робинсон

Лојд Бриџис, Џеф Бриџис и Мостовите Хејли Розелуис

Брус Дерн, Лора Дерн и Елери Харпер

Стивен Тајлер, Лив Тајлер и Лула Роуз Гарднер

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Не можеш ли да си го скротиш животното! Што се разлаја толку! Ќе го разбуди бебето!

17 Фотографии кои ги откриваат возбудливите тајни на нашиот свет