во ,

15 Познати личности кои имаат обратен процес на стареење

Некои ѕвезди изгледа ја откриле тајната на подмладување. И додека многумина го препишуваат својот вечно младешки изглед на здрав начин на живот и строга диета, други се отворени за правење козметички процедури. Во секој случај, неверојатно е инспиративно да се видат овие прекрасни дами додека ни докажуваат дека жената може да изгледа и да се чувствува одлично во која било фаза од нејзиниот живот.

Мелани Грифит, 39 и 60 години

Мадона, на 44 и на 63 години

Реклама

Патриша Хитон, 45 и 63 години

Доли Партон, 51 и 71 година

Брук Шилдс, 37 и 56

Кортни Лав, на 35 и на 54 години

Шер, на возраст од 55 и 76 години

Никол Кидман, 34 и 54 години

Кети Грифин, 39 и 58 години

Рене Зелвегер, 32 и 53 години

Ема Томпсон, 44 и 64 години

Џејми Ли Кертис, 40 и 60 години

Луси Лиу, на 33 и на 53 години

Кристина Агилера, 21 и 41 година

Донатела Версаче, 45 и 66 години


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како изгледале 15 актерки над 70 години во младоста

Нетипични пронајдоци, чија цел е позната на малку луѓе