во ,

15 Портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Елизабет Боус-Лион, мајка на кралицата Елизабета II (1900 – 2002)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Кралицата Викторија (1819 – 1901)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Софи од Виртемберг, холандска кралица (1818 – 1877)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Реклама

Шарлот од Белгија (1840 – 1927)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Марија Кристина од Австрија (1858 – 1929)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Марија од Тек, сопруга на Џорџ V (1867 – 1953)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Изабела II од Шпанија (1830 – 1904)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Големата војвотка Елена Владимировна од Русија (1882 – 1957)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Принцезата Рут Кееликолани од Хаваи (1826 – 1883)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп


Принцезата Беатрис од Обединетото Кралство, петтата ќерка на кралицата Викторија (1857 – 1944)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Марија Луиза од Бурбон-Парма (1870 – 1899)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Принцезата Хелена од Обединетото Кралство (1846 – 1923)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Александра Федоровна, сопруга на Николај II од Русија (1872 – 1918)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Викторија, принцезата Ројал, германска царица (1840 – 1901)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Александра од Данска, сопруга на Едвард VII (1844 – 1925)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Принцезата Алиса од Батенберг, свекрва на кралицата Елизабета II (1885 – 1969)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп

Бонус: Винсент ван Гог (1853 – 1890)

15 портрети на историски личности кои го откриваат раното потекло на фотошоп


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Разгалени животни кои целосно ја користат својата карта за шарм за да добијат специјален третман

15 Животни кои не потсетија дека животот е премногу краток за да бидеме сериозни