во , ,

15 Работи кои ги импресионираат сите кои пораснале во 90-тите

Годините поминуваат толку брзо и технологијата се развива со астрономски голема брзина што понекогаш е тешко да се биде во тек со најновите случувања. Секој ден излегува нешто ново и само една година подоцна минатогодишната технологија се смета за застарена. Но, некои работи ќе останат засекогаш во нашите умови и срца, без разлика колку години ќе поминат.

1. “Иглички”.

2. Сте гледале 3Д филмови со овие.

3. „Отстранување на стерео панелот од вашиот автомобил за да се спречи да биде украден“.

4. Тоа чувство на разочарување кога во некој од нив ќе најдете прибор за шиење.

5. Забавата да се пишува со еден од нив.

6. „Кој се сеќава на овие чешли?

7. Поли џеб кој можете да го носите за да им покажете на вашите пријатели.

8. Ако се разбере поврзаноста на овие две работи, треба да се започне со лекарски прегледи секоја година.

9. „3D Pinball: Space Cadet. Една од најпознатите офлајн игри и многу ми недостига“.

10. Кабинетот за телевизор со стаклени врати што требаше да ги отворите за да пристапите до видеото.

11. Повеќебојно пенкало.

12. Вака татковците избраа музика за слушање на пат.

13. „Кога на вашиот под му треба заштита“.

14. Тоа е она што порано ве буди наутро.

15. PlayStation 1.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Урнебесни восочни фигури на познати личности кои не личат на вистинската личност

Судијата: Госпоѓо, што украдовте од продавница?