во ,

15 смешни фотографии од мачки кои се фатени на дело – не делуваат како да жалат за стореното

Мачките се преслатки суштества, но немојте да мислите дека вие сте нивниот господар. Погледнете што направиле овие мачки – на нивните лица се гледа дека воопшто не им е жал за стореното.

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Изеде две од најлутите пиперки во светот, а потоа зажали…

20 Илустрации покажуваат како изгледа љубовта кога никој не гледа