во , ,

15 Твитови од луѓе кои имаа посебен ден на работа

Реклама

Без разлика на вашата професија, веројатно имате неверојатна приказна што може да ја раскажете за вашиот ден на работа. На пример, колега може да дојде во канцеларија со куче или да донесе редок тип на портокал како подарок. Хероите на нашиот натпис имаат некои смешни работи што сакаат да ги споделат.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мојата девојка одбива да се тушира после работа и не можам повеќе да издржам

Се договараат три пријатели за одење во стриптиз клуб…