во ,

15 Холивудски ѕвезди за кои не очекувавме дека ќе наполнат 40 години во 2020

Само што се навикнавме дека Џенифер Лопез има 50 години сега треба да се „помириме“ со фактот дека Кевин, детето од „Сам Дома“ полни 40 години.

Можеби мислиме дека децата од наштата младост сѐ уште се деца, но далеку сме од овој мит. Сепак некои од нив изгледаат прилично младолико и сите би сакале малку од нивниот еликсир.

Меколи Калкин, 26 август

Кристина Ричи, 12 февруари

Џејк Гиленхал, 19 декември

Ким Кардашијан, 21 октомври

Рајан Гослинг, 12 ноември

Чанинг Татум, 26 април

Зои Дешанел, 17 јануари

Роналдињо, 21 март

Жизел Бундхен, 20 јули

Џејсон Сегел, 18 јануари

Кристен Бел, 18 јули

Мелиса Рауч, 23 јуни

Симон Хелберг, 9 декември

Џесика Симпсон, 10 јули

Кристина Агилера, 18 декември

Што мислиш?

4 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фрлил со чаша по келнерот, па заработил нокаут од кој тешко се закрепнува

20+ Најидилични базени за кои засега може само фантазираме