во , , ,

15 Хумористични ситуации од Том и Џери во кои секој ќе се пронајде

Реклама

Многу генерации се израснаа со Том и Џери, нивните лудории и магичната љубов. Секој нов цртан филм го очекувавме со срце, бидејќи нè забавуваше и често нè тревожеше со нивните искушенија. Денес, и понатаму, можеме да се откриеме во нивните ситуации. Погледнете ги овие илустрации и споделете дали се препознавате во нив.Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Зошто носите толку многу ладно оружје?

Една вечер келнерката го прашала: Господине, дали е ова ритуал?