во ,

16 Актерки кои се прославија како деца како го промениле стилот со годините

Годините летаат со незапирлива брзина. Не можеме да веруваме дека убавата Ема Вотсон ака Хермиона минатата година го прослави својот 32 роденден. А најмладата актерка од серијата „Игра на тронови“, Мејси Вилијамс веќе има 25 години. Овие девојки буквално пораснаа пред публиката. И тие се променија многу со текот на годините. Решивме да видиме како се променил стилот на познатите кои го почуствувале вкусот на слава од мали нозе.

Ема Вотсон, 15, 21 и 32 години

Скарлет Јохансон, 13, 21 и 35 години

Дакота Џонсон, 14, 22 и 35 години

Мери-Кејт Олсон и Ешли Олсон, 15, 24 и 30 години

Кирстен Данст, 12, 20 и 39 години

Бри Ларсон, 13, 20 и 33 години

Селена Гомез, 15, 22 и 29 години

Зои Дојч, 16, 19 и 27 години

Ванеса Хаџинс, 17, 24 и 33 години

Ема Робертс, 14, 18 и 32 години

Дакота Фенинг, 11, 18 и 28 години

Анасофија Роб, на возраст од 11, 18 и 28 години

Џои Кинг, 13, 19 и 22 години

Мејси Вилијамс, 17, 21 и 25 години

Лили-Роуз Деп, 15, 19 и 22 години

Џена Ортега, 13, 14 и 19 години

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некое дете, го заборавило папагалот во фрижидер. После неколку часови…

19 Елоквентни докази дека сето тоа можете да го видите во вашата кујна