во ,

16 Слики од преслатки “спанковци” кои ќе ви го разубават денот

Коалите се познати по тоа што спијат повеќе од 20 часа дневно. Некои животни како овците и козите спијат и повеќе пати на ден. Без разлика дали спијат или трчаат по ливадите, нашите пријатели – животните се секогаш слатки.

Што мислиш?

2 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некаде во Македонија деновиве. Онлајн часот започнува…

„Дамите“ од Хрватска имаат многу „итни“ проблеми кои очигледно им се поважни и од животот