во , ,

17 Илустрации покажуваат како ќе изгледаат Барби и Кен доколку би живееле во Советскиот Сојуз

-20% Попуст

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 цитати од Херман Хесе кои ќе ви го сменат погледот кон животот: „Среќни сме само тогаш кога од утрешниот ден не бараме ништо“

10 Факти за младата актерка од корејската серија Squid Game, која преку ноќ стана ѕвезда