во , ,

17 Неверојатни трансформации на холивудски ѕвезди, за чиј што младешки изглед во филмовите се погрижиле компјутерите

Секој еден од нас, вклучувајќи ги и најбогатите и најпознатите холивудски познати личности, е немоќен пред изминувањето на времето. Сепак, во ерата на експоненцијален технолошки раст, филмовите и ТВ-емисиите се во можност малку да го скротат.

Курт Расел во „Чувари на галаксијата“ (2017)

Роберт Дауни џуниор Во „Капетан Америка: Граѓанска војна“ (2016)

Ентони Хопкинс во „Westworld“ (2016-денес)

Самуел Л. Џексон во „Капетан Марвел“ (2019)

Стен Ли во „Одмаздници: крајна игра“ (2019)

Мајкл Даглас во „Човек-мравка и осата“ (2018)

Марк Хамил во „Мандалоријанецот“ (2019-денес)

Мишел Фајфер во „Човек-мравка и осата“ (2018)

Кларк Грег во „Капетан Марвел“ (2019)

Патрик Стјуарт во „X-Men: The Last Stand“ (2006)

Роберт Де Ниро во „Ирец“ (2019)

Вил Смит во „Gemini Man“ (2019)

Бред Пит во „Љубопитната приказна за Бенџамин Батон“ (2008)

Џенифер Конели во „Американски пасторал“ (2016)

Иан Мекелен во „X-Men: The Last Stand“ (2006)

Кери Фишер во „Rogue One: A Star Wars Story“ (2016)

Џони Деп во „Пиратите од Карибите: Мртвите не кажуваат приказни“ (2015)

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Неверојатни факти за „таткото на астрономијата“ Галилео Галилеј

Што ѕирка од прашината? Откриена необична појава на Месечината која ги воодушеви истражувачите