во , ,

17 Споредби на лицата на најпознатите топ модели од Минатото VS. Денес

Kate Moss

Супер Попуст -25%!

Tyra Banks

Naomi Campbell

Heidi Klum

Christy Turlington

Iman

Alessandra Ambrosio

Eva Herzigová

Rosie Huntington-Whiteley

Amber Valletta

Karolína Kurková

Natasha Poly

Janice Dickinson

Christie Brinkley

Laetitia Casta

Helena Christensen

Cindy Crawford

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

32 Автомобили за кои едноставно нема никакво објаснување

23 Чудни знаци кои ќе ве остават цели во прашалници