во , , ,

18 Дами кои сакаа промена и успеаја да се трансформираат во сосема различни луѓе

Денес, бодипозитивизмот е во мода и луѓето учат да се прифаќаат себеси такви какви што се. Ова е одличен тренд, но статистиката покажува дека околу 70% од жените се уште се незадоволни од својот изглед. Но, понекогаш се потребни многу мали промени за да се зголеми самодовербата.

Реклама


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Производи кои не се дозволени во некои држави низ светот

24 Луѓе кои го олеснија животот само со промена на мал детал