во , ,

18 Катастрофални дизајни кои се дури непријатни за гледање

Овие дизајни дефинитивно не би ги посакале во својот дом… На што ве потсетува шолјата на фотографијата?

Некои чудни идеи навистина е подобро да не се претворат во реалност, но многу такви дефинитивно се имаат претворено.

Инстаграм профилот „Ugly Design“ докажува дека некои дизајни се толку лоши што се дури непријатни за око.

Од чудни шолји до фотелји какви што не би посакале во својот дом, што сѐ има таму?

Дел од најлошите дизајни:

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

21 Смешни фотографии од мачки кои мислат дека се пингвини

8 Ситници од Алиекспрес кои се спас за дождливите денови