во ,

19 Деца на славни личности за кои не ни знаевме дека постојат

Некои познати личности споделуваат фотографии и новости за нивните деца од првите денови од нивниот живот, овозможувајќи ни да ги гледаме како растат, развиваат и созреваат. Но, децата на другите ѕвезди понекогаш не и се толку познати на јавноста, дури и откако ќе пораснат. Секогаш е интересно да се види како изгледаат децата на нашите идоли, особено ако не сме ги виделе толку често во медиумите или на црвениот тепих!

1. Елен Помпео и нејзиниот син Ели

2. Дебра Месинг и нејзиниот син Роман

3. Патрик Демпси и неговата ќерка Талула

4. Вал Килмер, неговата ќерка Мерцедес и неговиот син Џек

5. Семјуел Л. Џексон и неговата ќерка Зои

6. Џенифер Конели и нејзиниот син Каи

7. Еди Марфи, неговата ќерка Брија и неговиот син Мајлс

8. Марк Волберг и неговиот син Мајкл

9. Ешли Симпсон и нејзиниот син Бронкс

10. Селма Блер и нејзиниот син Артур

11. Мелиса Мекарти и нејзината ќерка Вивијан

12. Џош Пек и неговите синови Макс и Шаи

13. Џек Николсон и неговиот син Реј

14. Хелен Хант и нејзината ќерка Макена

15. Робин Вилијамс, неговиот син Захари и неговата ќерка Зелда

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Чудни предмети кои би го збуниле дури и Шерлок Холмс

12 Познати личности кои тотално го променија стилот и изгледот