во ,

19 Познати личности кои напорно работеле на својот имиџ


Познатите личности често го менуваат начинот на кој изгледаат. Додека некои едноставно ги менуваат фризурите, други го реформираат целиот свој изглед. Некои од овие промени се направени поради нови улоги, а други едноставно затоа што сакаат.

Бредли Купер

Ема Вотсон

Ема Стоун

Кети Пери


Наталија Водијанова

Блејк Лајвли

Шарлиз Терон

8. Кери Вашингтон

Џенифер Лоренс

Кристен Стјуарт

Том Харди

Мишел Вилијамс

 Ен Хатавеј

Тилда Свинтон

Ел Фанинг

Кејт Бланшет

Клои Кардашијан

Бела Хадид

Еиса Гонзалес

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Синко, немам пари за карта, може ли да ти дадам јајце?

Оставите, ја ќу да провалим врата !