во ,

20 Девојки кои очајнички сакаат пред олтар, погледнете како се борат за бидермаерот

Девојките немаат милост за своите “противнички” и преземаат секакви работи за да го фатат букетот.

Што мислиш?

13 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Работи кои изгледаат добро на модна писта, а ужасно во реалноста

Миличка, изеди едно парченце тортичка!