во , ,

20+ Дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

Некои дизајни може да предизвикуваат кошмари, како кадифен фустан со реални човечки заби, фустан со црвен цвет на одредена област или нешто што им пркоси на законите на физиката, како куќа наопаку. Но, вистината е дека овие чудни креации секогаш успеваат да го привлечат сечие внимание, па дури и да најдат обожаватели меѓу некои луѓе.

1. „Можеби не беше најдобрата идеја да имаш црвен цвет таму долу“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

2. „Гуштер/хуманоиден автомобил што го видов во Токио“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

Реклама

3. „Овој добро обоен, но застрашувачки манекен што го видов денес во продавницата“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

4. „Оваа сомнителна порцеланска скулптура ја најдов во антикварница“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

5. „Ова поштенско сандаче го видов додека вршев испораки“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

6. „Тастатура со копчиња во стил на сирење“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

7. Тоа е доста впечатлив сет на инструменти.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

8. „Се гради интересна куќа во мојот роден град во Бугарија“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

9. „Секач за колачиња во форма на задник од мачка – сепак може да има добар вкус“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани


10. „Двапати се вратив кога ја видов оваа карпа во дворот на мојата пријателка. Таа рече дека е оставена од станарите пред неа“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

11. „Фризурата на мојот братучет“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

12. „Оваа кадифена играчка мојот пријател ја донесе денес на училиште“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

13. „Маса со 3 нозе што мојот шеф ја најде и ја стави во мојата канцеларија“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

14. „Го видов ова и едноставно морав да споделам“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

15. „Побарав од мајка ми ламба покрај креветот за Божиќ и ја примив оваа дрска млада дама“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

16. „Кригла во форма на лопата за багер. Патем, тоа е чај со млеко“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

17. „Овие се патиките за супа од домати на Кембел што ги добив за Божиќ пред неколку години“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

18. „Овој велосипед го најдов во Краков, Полска“

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

19. „Се сретнав со оваа хибридна на мачка од зелен кромид додека барав фигурини“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

20. „Пред 4 години на денешен ден се оженив и ова беше мојата торта“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани

21. „Не сум сигурен дали се комично одлични или ужасно апсурдни, но сега се мои“.

20+ дизајни кои се толку надвор од овој свет, тие се подобро прилагодени за вонземјани


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Воодушевувачки облеки на познатите личности што треба да ги погледнете одблиску за да кажете „WoW“

Замисливме 15+ ќелави познати личности со раскошна коса