во , ,

20 Илустрации покажуваат како изгледа љубовта кога никој не гледа

Илустраторката Аманда Олеандер продолжува да воодушевува со своите Инстаграм илустрации кои се на моменти симпатични, на моменти грозни од што се толку реални.

Главни херои се долгогодишните парови, а веруваме дека и вие ќе се препознаете некаде:

Што мислиш?

25 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 смешни фотографии од мачки кои се фатени на дело – не делуваат како да жалат за стореното

Раскрсница која предизвика расправа на социјалните мрежи: Кој има првенство на минување?