во , ,

20 Морничави фотографии од Шангај кој е празен поради коронавирусот

Фотографот Никоко објавил серија фотографии наречена “Град на една личност”, а истата го прикажува празниот Шангај во текот на епидемијата на коронавирусот.

Што мислиш?

24 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Цртежи за секојдневието со скриена порака, која ќе мора сами да ја одгатнете

14 Инспирирачки цитати од Коби Брајант кои ќе ни помогнат во тешки моменти