во , ,

20 Најлоши омоти на метал албуми во историјата на музиката

Омоти од метал албуми кои во обидот да изгледаат брутално, испаднале смешни.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Залетано влегува Трпе дома и задишан и вика на Трпана…

Дали сте знаеле дека мачките јадат банани?