во , , ,

20 Неверојатни фотографии кои изгледаат како да се направени во паралелен универзум

Понекогаш се случува да наидеме на сцена која изгледа како да е извадена од некој филм или видео игра. Овие луѓе успеале да ги фотографираат таквите моменти – ги забележувате ли чудните детали?

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

11 Фотографии кои се доказ дека татковците и децата се урнебесно дуо

Дете дај бе и две чаши вода со ракиите…