во ,

20 Неверојатно реалистични парчиња 3Д уметност со креда создадени од мајка и нејзината 13-годишна ќерка

Џен Ригинс и нејзината 13-годишна ќерка Оливија отсекогаш сакале уметност со креда. За време на пандемијата тие решиле својот тротоар и паркинг да ги претворат во свое платно за цртање. Погледнете го резултатот.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Илустрации за постапките на бабите и дедовците кон внучињата кои родителите не ги одобруваат

18 Познати личности кои решиле да го променат начинот на кој изгледаат