во ,

20 Познати личности кои рекоа не на пластичните операции

Познатите дами често се споредуваат со своите помлади колешки во индустријата, но не сите ја гледаат потребата да се борат со ефектите на времето врз нивниот изглед. На пример, Сандра Булок и Камерон Дијаз не подлегнаа на притисокот на општеството и решија да ја освојат публиката со својата природна убавина.

1. Сандра Булок, 31 и 54 години

2. Џулија Робертс, 33 и 52 години


3. Хелен Мирен, 39, 74

4. Мерил Стрип, 50 и 70 години

5. Кејт Бланшет, 30 и 52 години

6. Џуди Денч, на 59 и на 86 години

7. Џилијан Андерсон, 29 и 52 години

8. Сиси Спејсек, во младоста и 52 години

9. Џоди Фостер, 33 и 58 години

10. Брижит Бардо, 38 и 73 години

11. Ема Томпсон, 38 и 63 години

12. Сигурни Вивер, 33 и 72 години

13. Дајан Китон, 41 и 72 години

14. Катрин Денев, 33 и 78 години

15. Енди Мекдауел, 53 и 63 години

16. Брук Шилдс, 22 и 56 години

17. Џејми Ли Кертис, 43 и 62 години

18. Камерон Дијаз, 27 и 46 години

19. Софија Лорен, 21 и 80 години

20. Шерон Стоун, 46 и 63 години

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Фотографии на кои се прикажани познати личности и нивните деца на иста возраст

Фато, морам да ти кажам нешто пред да умрам…