во , , ,

20 Примери на најкреативна и единствена пикселирана уметност

Што мислиш?

13 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Преслатко: Бебе слонче ужива во првото бањање по спасувањето од заробеништво во Тајланд

Влегуваат малиот Трпе со татко му во продавница. Трпе до касата забележува едни чудни мастики…