во , ,

20 Фотографии од најтркалезните животни во светот (Не се фотошопирани)

Супер Попуст -25%!

Што мислиш?

30 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во некоја болница секоја недела точно во 11 часот умирале пациентите во ист кревет, без оглед на нивната состојба…

20 Смешни фотошопирани форографии на познати места и згради користејќи исечоци од хартија