во , ,

20 Фотографии покажуваат како би изгледале познати личности кога би влегле во програмата за заштита на сведоци

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледале познатите луѓе ако влезат прикриено во програмата за заштита на сведоци? Сега можете – благодарение на Фотошоп магијата.

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Фајзер чорба, ќебап на д-р Несторовиќ: Белградски ресторан со урнебесно ковид-мени

Лука, што најмногу ти се допадна кај статуата на Венера?