во , ,

20 Фотографии ја раскриваат реалноста зад совршените фотографии и не е така гламурозна како што изгледа

Фотографот Крис Хернандез преку неговите дела покажува дека не треба да верувате во сè што гледате на интернет и дека „зад сцената“ ништо не е толку совршено. 22-годишниот Американец создава прекрасни фотографии на сосема обични локации, благодарение на неговите вештини за работа во Фотошоп и на талентот.

Што мислиш?

9 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влав оди во главната пошта и прашува на шалтерот кај телефонските говорници…

Медицински лица кои деноноќно се борат со коронавирусот покажаа како им изгледа лицето поради маските и измореноста