во ,

21 Актер кои изгледале повеќе од добро во младоста


Во доцните 1970-ти, Џон Траволта танцуваше на подиумот во филмот „Saturday Night Fever“, а сега овој талентиран актер има 66 години. Шармантниот Расел Кроу има речиси 60 години, а Брендан Фрејзер од „Мумијата“ одеднаш наполни 50 години.

Расел Кроу – 56 и 26 години

Џон Траволта – 66 и 23 години

Ралф Фајнс – 56 и 30 години

Кенет Брана – на 60 и на 30 години


Ерик Робертс – 64 и 28 години

Винсент Перез – на 56 и 36 години

Вуди Харелсон – 58 и 21 година

Џереми Ајронс – 71 и 33 години

Винс Вон – на 49 и на 28 години

Брендан Фрејзер – 49 и 26 години

Дејвид Тјулис – 56 и 34 години

Иан Глен – 57 и 29 години

Питер Галагер – 64 и 40 години

Николас Кејџ – 56 и 22 години

Курт Расел – 69 и 28 години

Жан-Клод Ван Дам – 59 и 29 години

Шон Пен – 60 и 24 години

Џим Кери – 58 и 37 години

Кристофер Ламберт – 61 и 29 години

Шон Бин – 62 и 25 години

Ричард Гир – 68 и 27 години

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Добровечер учителке, таткото на еден ваш ученик е на телефон…

18 Подароци од луѓе чија фантазија не е ограничена на цвеќиња и картички