во ,

21 Урнебесни фотографии од мажи кои ги пресоздаваат најчестите клише женски фотографии

Ако сте корисник на Инстаграм, најверојатно сте виделе многу клише фотографии со девојки кои позираат за селфиња во бањата, како прават јога-пози на случајни места или ја превртуваат косата во морето. Погледнете ги машките верзии од овие фотографии.

Што мислиш?

27 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе ве насмее: Девојка црта илустрации за да ги „преживее“ здодевните работни состаноци

Прашуе учителка ученици – Знаете ли како сте дошле на свет?