во ,

22 Жени кои ја скратиле косата и нивната трансформација изгледа неверојатно

Колку и да е убава долгата коса, потребно е голем напор за нејзино одржување. Иако донесувањето одлука за кратка коса е доста тешка, на крајот резултатот може да биде изненадувачки во позитивна смисла.

Што мислиш?

15 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како изгледаат и што прават актерите од American Pie 22 години подоцна?

Магичен италијански остров кој вреди да го посетите