во , , ,

22 Смешни чудовишта вметнати во секојдневни ситуации

Уметникот и илустратор Tail Jar додава смешни суштества, слични на чудовишта во вообичаени секојдневни животни ситуации, а резулататот е брилијантен.

Што мислиш?

32 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

24 Кратки и поучни мудрости од тибетските монаси

20 Фотографии кои што покажуваат колку се променил светот околу нас