во ,

Двајца роми го гледале Титаник и по некое време едниот почнал да плаче и другиот го прашал…

Реклама

Двајца роми го гледале Титаник и по некое време

едниот почнал да плаче и другиот го прашал:

– Братче да не плачеш оти таа се удави?

– Не бе па ти, туку виш колку железо потона.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се дави некој турист во Охрид, и почнал да вика: HELP! HELP! HEEELPP!…

15 Вистински приказни со шокантни пресврти во реалниот живот