во , ,

26 Морничаво-реалистични копии на ликовите од серијалот “Симпсонови”

Ако ве интересира како познатите ликови од Симпсонови би изгледале во реалниот живот, погледнете ги сликите подолу.

Marge Simpson

Bart Simpson

Mr. Burns

Homer Simpson

Погледнете уште неколку интересни примери:

Popeye

Jon Snow

Joker

Javier Bardem

Joker

Brad Pitt

Bruce Wayne

Merry Brandybuck

Morgan Freeman

2Pac

Monica Bellucci

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Хумористични илустрации за хаотичното и емотивно секојдневие на мајките

9 Докази дека катастрофално грешиме кога судиме само според нечиј изглед