во , , ,

30 Креативни свадбени торти за кои е лесно да се сонува, a тешко се печат

Кога станува збор за свадбени торти, јасно е дека после изгледот на невестата, свадбената торта е наjважниот дел од свадбената веселба.

Што мислиш?

28 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ова е најдобриот хорор филм на 21-от век, погледнете ја топ 10 листата

Топ 10 најтешки видео игри: Која игра ви потроши најмногу време?