во , , ,

30 Луѓе ги споделуваат своите обиди во последниот интернет тренд – печење леб во вид на жаби

Уште еден луд тренд што кружи по интернет за време на карантин.

Што мислиш?

28 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

40 Супер фотографии сликани во вистинскиот момент

22 Мачки кои удобно седат во смешни и чудни позиции