во , , ,

30 Пати кога луѓето се соочиле со едни од најлошите возачи и едноставно морале да ги споделат сликите

Супер Маица, Супер Цена


Што мислиш?

14 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

„Изгледам како чудовиште, мислев дека ќе умрам“ – Кети Прајс (43) непрепознатлива по бројните пластични операции

Кога Бог го создал магарето му рекол…