во ,

30 Причини зошто жените живеат подолго од мажите

Обично мажите се сметаат за похрабриот пол, но понекогаш таа храброст знае да ги надмине границите на нормалата и да премине во непресметана глупавост.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

45 Улични предмети поправени на уникатен начин со поставување на очи

Мажите со брада во 1819 година…